Плитка 90x90 CSADXDWH90 DecoDe-Maxi White Sant'Agostino Deconcrete з колекції Deconcrete Sant'Agostino
Sant'Agostino

Керамічна плитка Плитка 90x90 CSADXDWH90 DecoDe-Maxi White Sant'Agostino Deconcrete з колекції Deconcrete Sant'Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 90x90 CSADXDWH90 DecoDe-Maxi White Sant'Agostino Deconcrete найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 90x90 CSADXDWH90 DecoDe-MaxiWhite Sant'Agostino Deconcrete з колекції Deconcrete Sant'Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 90x90 CSADXDWH90 Деко Д Мексі Віт Сент'ейгостіно Деканкрет з колекції Деканкрет Сент'ейгостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка 90x90 CSADXDWH90 Деко Де Максі Вхіте Сант'агостіно Деконсрете з колекції Деконсрете Сант'агостіно". Виробник цієї плитки Sant?Agostino може бути помилково написаний як Sant?Agostino, Sant?Agostin, Сент?ейгостіно, Сант?агостіно і навіть як Іфте?Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 36.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant'Agostino |
| Серія | Deconcrete |
| Колекція | Deconcrete Sant?Agostino |
| У палеті м.кв. | 32.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSADXDWH90 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




























5 reviews for Плитка 90x90 CSADXDWH90 DecoDe-Maxi White Sant'Agostino Deconcrete з колекції Deconcrete Sant'Agostino