

Керамічна плитка Плитка 90*90 Medley Dark Grey Classic Nat Rett Medley Ergon з колекції Medley Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 90*90 Medley Dark Grey Classic Nat Rett Medley Ergon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7031 Синьо-сірий Pantone 652. |
Плитка 90*90 Medley Dark Grey Classic Nat Rett Medley Ergon з колекції Medley Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 90*90 Медлей Дарк Грей Клесшік Нет Ретт Медлей Єргон з колекції Медлей Єргон", на неправильно прочитаном як "Плитка 90*90 Медлеі Дарк Греі Классіс Нат Ретт Медлеі Ергон з колекції Медлеі Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 22.735 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Колекція | Medley Ergon |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,17,35) HEX: #4a4a59 RGB: 74, 74, 89 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 5265 5265 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 90*90 Medley Dark Grey Classic Nat Rett Medley Ergon з колекції Medley Ergon