

Керамічна плитка Плитка 80x80 Ub. Nb Br Gri Lp - Unique Bleu - EHSY з колекції Unique Bleu Provenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x80 Ub. Nb Br Gri Lp - Unique Bleu - EHSY найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 80см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 535. |
Плитка 80x80 Ub. Nb Br Gri Lp - Unique Bleu - EHSY з колекції Unique Bleu Provenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x80 Ю. Н Бр Грі Лп Юнік Блу Іхсі з колекції Юнік Блу Провензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x80 Уб. Нб Бр Грі Лп Унікьуе Блеу Ехсі з колекції Унікьуе Блеу Провенза". Виробник цієї плитки Provenza може бути помилково написаний як Provenza, Provenz, Провензєй, Провенза і навіть як Зкщмутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 80 × 80 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Provenza |
| Серія | Unique Bleu |
| Колекція | Unique Bleu Provenza |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,28м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | EHSY |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 80x80 Ub. Nb Br Gri Lp - Unique Bleu - EHSY з колекції Unique Bleu Provenza