

Керамічна плитка Плитка 80x160 Oleron Grey Lappato-Oleron-OLERON GREY LAPPATO з колекції Oleron Absolut Keramika виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 80x160 Oleron Grey Lappato-Oleron-OLERON GREY LAPPATO найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 160см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 80x160 Oleron Grey Lappato-Oleron-OLERON GREY LAPPATO з колекції Oleron Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 80x160 Оларон Грей Леппейто Оларон Оларон Грей Леппейто з колекції Оларон Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 80x160 Олерон Греі Лаппато Олерон Олерон Греі Лаппато з колекції Олерон Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 80 × 160 см |
| Вага | 29.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Oleron |
| Колекція | Oleron Absolut Keramika |
| У палеті м.кв. | 51,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,28 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1,28м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | OLERON GREY LAPPATO |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 80x160 Oleron Grey Lappato-Oleron-OLERON GREY LAPPATO з колекції Oleron Absolut Keramika