

Керамічна плитка Плитка 7,5x30 Rocky Trails Top Pastel Green-Rocky Trails з колекції Rocky Trails Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7,5x30 Rocky Trails Top Pastel Green-Rocky Trails найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 549. |
Плитка 7,5x30 Rocky Trails Top Pastel Green-Rocky Trails з колекції Rocky Trails Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7,5x30 Рокі Трейлс Топ Пестел Грін Рокі Трейлс з колекції Рокі Трейлс Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 7,5x30 Роскі Траілс Топ Пастел Греен Роскі Траілс з колекції Роскі Траілс Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Rocky Trails |
| Колекція | Rocky Trails Cevica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (44 шт) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,33,53) HEX: #5b8787 RGB: 91, 135, 135 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(200,30,59) HEX: #698796 RGB: 105, 135, 150 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 7454 7454 | |
| hsv(180,18,65) HEX: #88a6a6 RGB: 136, 166, 166 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,17,71) HEX: #96b5b5 RGB: 150, 181, 181 | RAL Design: 200 70 10 Calcite Blue (Синій Кальцит)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 7,5x30 Rocky Trails Top Pastel Green-Rocky Trails з колекції Rocky Trails Cevica