

Керамічна плитка Плитка 7.5x30 POEMA GRAPHITE SHINY B66 ITT Ceramic Poema з колекції Poema ITT Ceramic виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 7.5x30 POEMA GRAPHITE SHINY B66 ITT Ceramic Poema найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка 7.5x30 POEMA GRAPHITE SHINY B66 ITT Ceramic Poema з колекції Poema ITT Ceramic може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 7.5x30 Поімєй Грефіт Шіні B66 Ітт Саремік Поімєй з колекції Поімєй Ітт Саремік", на неправильно прочитаном як "Плитка 7.5x30 Поема Грапхіте Шіні B66 Ітт Кераміс Поема з колекції Поема Ітт Кераміс". Виробник цієї плитки ITT Ceramic може бути помилково написаний як ITTceramic, Ітт Саремік, Ітт Кераміс і навіть як ШЕЕ Сукфьшс, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 30 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | ITT Ceramic |
| Серія | Poema |
| Колекція | Poema ITT Ceramic |
| У палеті м.кв. | 59.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.99 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.99м.кв.(44шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | POEMA GRAPHITE SHINY |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 7.5x30 POEMA GRAPHITE SHINY B66 ITT Ceramic Poema з колекції Poema ITT Ceramic