

Керамічна плитка Плитка 75x150 Powder Graphite Rett. - Powder - MMWY з колекції Powder Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 75x150 Powder Graphite Rett. - Powder - MMWY найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 75x150 Powder Graphite Rett. - Powder - MMWY з колекції Powder Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 75x150 Поуудар Грефіт Ретт. Поуудар Ммуі з колекції Поуудар Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 75x150 Повдер Грапхіте Ретт. Повдер Ммві з колекції Повдер Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 75 × 150 см |
| Вага | 51.81 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Powder |
| Колекція | Powder Marazzi |
| У палеті м.кв. | 47,25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,25 |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2,25м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | MMWY |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 75x150 Powder Graphite Rett. - Powder - MMWY з колекції Powder Marazzi