

Керамічна плитка Плитка 75,5x151 Onix Pearl//Ep-Onix-21069 з колекції Onix Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 75,5x151 Onix Pearl//Ep-Onix-21069 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75.5см і довжина плитки дорівнює 151см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 75,5x151 Onix Pearl//Ep-Onix-21069 з колекції Onix Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 75,5x151 Онікс Пеарл//еп Онікс 21069 з колекції Онікс Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 75,5x151 Онікс Пеарл//еп Онікс 21069 з колекції Онікс Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 75.5 × 151 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Onix |
| Колекція | Onix Peronda |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,14005 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,14005м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 21069 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 75,5x151 Onix Pearl//Ep-Onix-21069 з колекції Onix Peronda