

Керамічна плитка Плитка 6x25 J89532 Noho Ivory Rondine Soho-Noho з колекції Soho-Noho Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 6x25 J89532 Noho Ivory Rondine Soho-Noho найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка 6x25 J89532 NohoIvory Rondine Soho-Noho з колекції Soho-Noho Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 6x25 J89532 Нохо Айворі Ранін Сохо Нохо з колекції Сохо Нохо Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка 6x25 J89532 Нохо Іворі Рондіне Сохо Нохо з колекції Сохо Нохо Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 6 × 25 см |
| Вага | 9.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Soho-Noho |
| Колекція | Soho-Noho Rondine |
| У палеті м.кв. | 48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.48 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.48м.кв.(32шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | J89532 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 6x25 J89532 Noho Ivory Rondine Soho-Noho з колекції Soho-Noho Rondine