

Керамічна плитка Плитка 60x60 FJ03682 Sea AntislipSq.2Cm Impronta Fjord з колекції Fjord Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 FJ03682 Sea AntislipSq.2Cm Impronta Fjord найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 60x60 FJ03682 SeaAntislipSq.2Cm Impronta Fjord з колекції Fjord Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 FJ03682 Сеей Ентісліп Ск.2км Імпрантєй Фджорд з колекції Фджорд Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 FJ03682 Сеа Антісліп Скь.2см Імпронта Фджорд з колекції Фджорд Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 31.56 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Fjord |
| Колекція | Fjord Impronta |
| У палеті м.кв. | 21.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(2шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | FJ03682 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

























3 reviews for Плитка 60x60 FJ03682 Sea AntislipSq.2Cm Impronta Fjord з колекції Fjord Impronta