

Керамічна плитка Плитка 60x60 At. Riga Perla-AT.Riga-17-840-037-5231 з колекції AT.Riga Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x60 At. Riga Perla-AT.Riga-17-840-037-5231 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 60x60 At. Riga Perla-AT.Riga-17-840-037-5231 з колекції AT.Riga Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x60 Ет. Рігєй Парлєй Ет.рігєй 17 840 037 5231 з колекції Ет.рігєй Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x60 Ат. Ріга Перла Ат.ріга 17 840 037 5231 з колекції Ат.ріга Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | AT.Riga |
| Колекція | AT.Riga Pamesa |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 43,2 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 17-840-037-5231 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60x60 At. Riga Perla-AT.Riga-17-840-037-5231 з колекції AT.Riga Pamesa