

Керамічна плитка Плитка 60x120 Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 1005307 з колекції Shibusa Isla Tiles виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 1005307 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка 60x120 Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 1005307 з колекції Shibusa Isla Tiles може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Шібузєй Вендж Рет Шібузєй 1005307 з колекції Шібузєй Іслєй Тілс", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Шібуса Венге Рет Шібуса 1005307 з колекції Шібуса Ісла Тілес". Виробник цієї плитки Isla Tiles може бути помилково написаний як Islatiles, Іслєй Тілс, Ісла Тілес і навіть як Шідф Ешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 32.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Isla Tiles |
| Серія | Shibusa |
| Колекція | Shibusa Isla Tiles |
| У палеті м.кв. | 43,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 1005307 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x120 Shibusa Wenge Ret - Shibusa - 1005307 з колекції Shibusa Isla Tiles