Плитка 60x120 PF096520 Gioia Dec Quadra Ret Gardenia Orchidea Gioia з колекції Gioia Gardenia Orchidea



Керамічна плитка Плитка 60x120 PF096520 Gioia Dec Quadra Ret Gardenia Orchidea Gioia з колекції Gioia Gardenia Orchidea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 PF096520 Gioia Dec Quadra Ret Gardenia Orchidea Gioia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 60x120 PF096520 GioiaDecQuadraRet Gardenia Orchidea Gioia з колекції Gioia Gardenia Orchidea може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 PF096520 Гєія Дек Кведрєй Рет Гарденія Орчідеей Гєія з колекції Гєія Гарденія Орчідеей", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 PF096520 Гіоіа Дес Кьуадра Рет Гарденіа Орчідеа Гіоіа з колекції Гіоіа Гарденіа Орчідеа". Виробник цієї плитки Gardenia Orchidea може бути помилково написаний як Gardeniaorchidea, Gardenia Orchide, Гарденія Орчідеей, Гарденіа Орчідеа і навіть як Пфквутшф Щксршвуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gardenia Orchidea |
| Серія | Gioia |
| Колекція | Gioia Gardenia Orchidea |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF096520 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(210,40,59) HEX: #5a7896 RGB: 90, 120, 150 | RAL Design: 260 50 20 Doves Blue (Голубино-Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60x120 PF096520 Gioia Dec Quadra Ret Gardenia Orchidea Gioia з колекції Gioia Gardenia Orchidea