Плитка 60x120 Les Bijoux Onyx Blanche Glossy - Les Bijoux de Rex - 766328 з колекції Les Bijoux de Rex Rex



Керамічна плитка Плитка 60x120 Les Bijoux Onyx Blanche Glossy - Les Bijoux de Rex - 766328 з колекції Les Bijoux de Rex Rex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Les Bijoux Onyx Blanche Glossy - Les Bijoux de Rex - 766328 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 60x120 Les Bijoux Onyx Blanche Glossy - Les Bijoux de Rex - 766328 з колекції Les Bijoux de Rex Rex може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Лс Біджоакс Анйгз Бленч Глосі Лс Біджоакс д Рекс 766328 з колекції Лс Біджоакс д Рекс Рекс", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Лес Біджоукс Онюкс Бланче Глоссі Лес Біджоукс де Рекс 766328 з колекції Лес Біджоукс де Рекс Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | Les Bijoux de Rex |
| Колекція | Les Bijoux de Rex Rex |
| У палеті м.кв. | 64,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 766328 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60x120 Les Bijoux Onyx Blanche Glossy - Les Bijoux de Rex - 766328 з колекції Les Bijoux de Rex Rex