
Керамічна плитка Плитка 60x120 Grigio Re. Str. - Pietra di Gre - 7989 з колекції Pietra di Gre Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 Grigio Re. Str. - Pietra di Gre - 7989 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. |
Плитка 60x120 Grigio Re. Str. - Pietra di Gr? - 7989 з колекції Pietra di Gr? Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 Грігє Р. Стр. Па'єтрєй ді Гр? 7989 з колекції Па'єтрєй ді Гр? Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 Грігіо Ре. Стр. Піетра ді Гр? 7989 з колекції Піетра ді Гр? Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 33.67 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Pietra di Gr? |
| Колекція | Pietra di Gr? Unicom Starker |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 7989 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 60x120 Grigio Re. Str. - Pietra di Gre - 7989 з колекції Pietra di Gre Unicom Starker