

Керамічна плитка Плитка 60x120 017.250.0150.10382 Doria Blanco mat Pamesa Doria з колекції Doria Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x120 017.250.0150.10382 Doria Blanco mat Pamesa Doria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 60x120 017.250.0150.10382 Doria Blanco mat Pamesa Doria з колекції Doria Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x120 017.250.0150.10382 Дорія Бленко мет Пеймезєй Дорія з колекції Дорія Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x120 017.250.0150.10382 Доріа Бланко мат Памеса Доріа з колекції Доріа Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 28.14 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Doria |
| Колекція | Doria Pamesa |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 017.250.0150.10382 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 60x120 017.250.0150.10382 Doria Blanco mat Pamesa Doria з колекції Doria Pamesa