Плитка 60x119.5 5106 Byron Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche
Dom Ceramiche

Керамічна плитка Плитка 60x119.5 5106 Byron Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60x119.5 5106 Byron Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 119.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 60x119.5 5106 ByronCalacattaOro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60x119.5 5106 Бйрон Колекеттєй Оро Дом Сареміч Бйрон з колекції Бйрон Дом Сареміч", на неправильно прочитаном як "Плитка 60x119.5 5106 Бюрон Калакатта Оро Дом Кераміче Бюрон з колекції Бюрон Дом Кераміче". Виробник цієї плитки Dom Ceramiche може бути помилково написаний як Domceramiche, Dom Ceramich, Дом Сареміч, Дом Кераміче і навіть як Вщь Сукфьшсру, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 119.5 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dom Ceramiche |
| Серія | Byron |
| Колекція | Byron Dom Ceramiche |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.434 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.434м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 5106 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 60x119.5 5106 Byron Calacatta Oro Dom Ceramiche Byron з колекції Byron Dom Ceramiche