Плитка 60*120 Quarzite Bianco Soft Rett R07T Realstone Quarzite Ragno з колекції Realstone Quarzite Ragno



Керамічна плитка Плитка 60*120 Quarzite Bianco Soft Rett R07T Realstone Quarzite Ragno з колекції Realstone Quarzite Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60*120 Quarzite Bianco Soft Rett R07T Realstone Quarzite Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 60*120 Quarzite Bianco Soft Rett R07T Realstone Quarzite Ragno з колекції Realstone Quarzite Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60*120 Кварзіт Біанко Софт Ретт R07T Реолстан Кварзіт Регно з колекції Реолстан Кварзіт Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 60*120 Кьуарзіте Біанко Софт Ретт R07T Реалстоне Кьуарзіте Рагно з колекції Реалстоне Кьуарзіте Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 23.778 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Колекція | Realstone Quarzite Ragno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60*120 Quarzite Bianco Soft Rett R07T Realstone Quarzite Ragno з колекції Realstone Quarzite Ragno