Плитка 60*120 Marble Decoro Natura Lap Rett L952Ad2 Marble Elios Elios з колекції Marble Elios Elios



Керамічна плитка Плитка 60*120 Marble Decoro Natura Lap Rett L952Ad2 Marble Elios Elios з колекції Marble Elios Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60*120 Marble Decoro Natura Lap Rett L952Ad2 Marble Elios Elios найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 565. |
Плитка 60*120 Marble Decoro Natura Lap Rett L952Ad2 Marble Elios Elios з колекції Marble Elios Elios може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60*120 Марбл Декоро Нетєрєй Леп Ретт L952Ad2 Марбл Ілєс Ілєс з колекції Марбл Ілєс Ілєс", на неправильно прочитаном як "Плитка 60*120 Марбле Декоро Натура Лап Ретт L952Ad2 Марбле Еліос Еліос з колекції Марбле Еліос Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 15.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Колекція | Marble Elios Elios |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий |
| hsv(90,14,82) HEX: #c2d1b4 RGB: 194, 209, 180 | RAL Design: 130 80 20 Enamel Green (Зелена Емаль)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 565 565 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,7,88) HEX: #d1e0d1 RGB: 209, 224, 209 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(160,43,41) HEX: #3c695a RGB: 60, 105, 90 | RAL Design: 170 40 20 Plantain Green (Зелений Подорожник)RAL Classic: 6028 Сосновий зеленийPantone: 7475 7475 | |
| hsv(160,75,24) HEX: #0f3d2e RGB: 15, 61, 46 | RAL Design: 170 20 15 Intense Green (Інтенсивний Зелений)RAL Classic: 6005 Зелений мохPantone: 3305 3305 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 60*120 Marble Decoro Natura Lap Rett L952Ad2 Marble Elios Elios з колекції Marble Elios Elios