

Керамічна плитка Плитка 60,0x121,0 Stardust White Lr - Stardust - L7N8 з колекції Stardust Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 60,0x121,0 Stardust White Lr - Stardust - L7N8 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 121см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 60,0x121,0 Stardust White Lr - Stardust - L7N8 з колекції Stardust Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 60,0x121,0 Стардаст Віт Лр Стардаст L7N8 з колекції Стардаст Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 60,0x121,0 Стардуст Вхіте Лр Стардуст L7N8 з колекції Стардуст Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 121 см |
| Вага | 32.92 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Stardust |
| Колекція | Stardust Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,45 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,45м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | L7N8 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка 60,0x121,0 Stardust White Lr - Stardust - L7N8 з колекції Stardust Tuscania