

Керамічна плитка Плитка 45x45 PF00016759 Bergerac 450Taupe Sintesi Bergerac з колекції Bergerac Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 45x45 PF00016759 Bergerac 450Taupe Sintesi Bergerac найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 45x45 PF00016759 Bergerac450Taupe Sintesi Bergerac з колекції Bergerac Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 45x45 PF00016759 Bergerac450Taupe Сінтежі Барджарек з колекції Барджарек Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 45x45 PF00016759 Bergerac450Taupe Сінтесі Бергерас з колекції Бергерас Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 23.17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Bergerac |
| Колекція | Bergerac Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 |
| Товщина | 7.4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.62м.кв.(8шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | PF00016759 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 45x45 PF00016759 Bergerac 450Taupe Sintesi Bergerac з колекції Bergerac Sintesi