

Керамічна плитка Плитка 40x120 STORM BLIND EARTH (AZJ) RC/ARG S Argenta Storm з колекції Storm Argenta виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40x120 STORM BLIND EARTH (AZJ) RC/ARG S Argenta Storm найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка 40x120 STORM BLIND EARTH (AZJ) RC/ARG S Argenta Storm з колекції Storm Argenta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40x120 Сторм Блайнд Іарз (ездж) Рк/арг С Арджентєй Сторм з колекції Сторм Арджентєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 40x120 Сторм Блінд Еартх (аздж) Рс/арг С Аргента Сторм з колекції Сторм Аргента". Виробник цієї плитки Argenta може бути помилково написаний як Argenta, Argent, Арджентєй, Аргента і навіть як Фкпутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 29 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Argenta |
| Серія | Storm |
| Колекція | Storm Argenta |
| У палеті м.кв. | 28.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 10.8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(3шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | STORM BLIND EARTH (AZJ) RC/ARG |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 40x120 STORM BLIND EARTH (AZJ) RC/ARG S Argenta Storm з колекції Storm Argenta