

Керамічна плитка Плитка 40*120 Resina Ardesia Struttura Wall 3D Ret R79H Resina Ragno з колекції Resina Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 40*120 Resina Ardesia Struttura Wall 3D Ret R79H Resina Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 625. |
Плитка 40*120 Resina Ardesia Struttura Wall 3D Ret R79H Resina Ragno з колекції Resina Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 40*120 Режінєй Ардежієй Страттєрєй Ол 3D Рет R79H Режінєй Регно з колекції Режінєй Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 40*120 Ресіна Ардесіа Струттура Валл 3D Рет R79H Ресіна Рагно з колекції Ресіна Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 12.677 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Колекція | Resina Ragno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | сірий |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 40*120 Resina Ardesia Struttura Wall 3D Ret R79H Resina Ragno з колекції Resina Ragno