Плитка 36x36 Cotto Nature Cerde?a Olio-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 36x36 Cotto Nature Cerde?a Olio-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 36x36 Cotto Nature Cerde?a Olio-Cotto Nature найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 36см і довжина плитки дорівнює 36см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 7521. |
Плитка 36x36 Cotto Nature Cerde?a Olio-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 36x36 Котто Нечєр Сард?ей Олє Котто Нечєр з колекції Котто Нечєр Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 36x36 Котто Натуре Керде?а Оліо Котто Натуре з колекції Котто Натуре Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 36 × 36 см |
| Вага | 22.04 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Cotto Nature |
| Колекція | Cotto Nature Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,82) HEX: #d19577 RGB: 209, 149, 119 | RAL Design: 060 70 30 Peach Yellow (Жовтий Персик)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 7521 7521 | |
| hsv(24,36,82) HEX: #d1a486 RGB: 209, 164, 134 | RAL Design: 060 70 30 Peach Yellow (Жовтий Персик)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(24,33,88) HEX: #e0b496 RGB: 224, 180, 150 | RAL Design: 060 80 20 Biscuit Beige (Бежове Печиво)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4745 4745 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 36x36 Cotto Nature Cerde?a Olio-Cotto Nature з колекції Cotto Nature Natucer