

Керамічна плитка Плитка 33x33 217122 Dome Ivory Newker Dome з колекції Dome Newker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 33x33 217122 Dome Ivory Newker Dome найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 33x33 217122 Dome Ivory Newker Dome з колекції Dome Newker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 33x33 217122 Дам Айворі Н'юкар Дам з колекції Дам Н'юкар", на неправильно прочитаном як "Плитка 33x33 217122 Доме Іворі Невкер Доме з колекції Доме Невкер". Виробник цієї плитки Newker може бути помилково написаний як Newker, Н'юкар, Невкер і навіть як Туцлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 33 × 33 см |
| Вага | 23.29 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Newker |
| Серія | Dome |
| Колекція | Dome Newker |
| У палеті м.кв. | 61.18 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.33 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.33м.кв.(12шт) |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 217122 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 33x33 217122 Dome Ivory Newker Dome з колекції Dome Newker