

Керамічна плитка Плитка 32x80.5 123473 Canapa Naxos Timeless з колекції Timeless Naxos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 32x80.5 123473 Canapa Naxos Timeless найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 32x80.5 123473 Canapa Naxos Timeless з колекції Timeless Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 32x80.5 123473 Кенепєй Нексос Тімелес з колекції Тімелес Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка 32x80.5 123473 Канапа Наксос Тімелесс з колекції Тімелесс Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 32 × 80.5 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Timeless |
| Колекція | Timeless Naxos |
| У палеті м.кв. | 51.52 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.288 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.288м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 32x80.5 123473 Canapa Naxos Timeless з колекції Timeless Naxos