

Керамічна плитка Плитка 30x90 vitau 3090 Imperiale Taupe Imso Via Imperiale з колекції Via Imperiale Imso виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x90 vitau 3090 Imperiale Taupe Imso Via Imperiale найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка 30x90 vitau3090 Imperiale Taupe Imso Via Imperiale з колекції Via Imperiale Imso може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x90 vitau3090 Імпаріол Топ Імсо Вія Імпаріол з колекції Вія Імпаріол Імсо", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x90 vitau3090 Імперіале Таупе Імсо Віа Імперіале з колекції Віа Імперіале Імсо". Виробник цієї плитки Imso може бути помилково написаний як Imso, Ims, Імсо, Імсо і навіть як Шьіщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imso |
| Серія | Via Imperiale |
| Колекція | Via Imperiale Imso |
| У палеті м.кв. | 64.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 |
| Товщина | 10.5 мм |
| Пакувальна норма | 1.08м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | vitau3090 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30x90 vitau 3090 Imperiale Taupe Imso Via Imperiale з колекції Via Imperiale Imso