Плитка 30x60 M0QA Quarzite Platinum Muretto Marazzi Mystone Quarzite з колекції Mystone Quarzite Marazzi



Керамічна плитка Плитка 30x60 M0QA Quarzite Platinum Muretto Marazzi Mystone Quarzite з колекції Mystone Quarzite Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x60 M0QA Quarzite Platinum Muretto Marazzi Mystone Quarzite найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 30x60 M0QA QuarzitePlatinumMuretto Marazzi Mystone Quarzite з колекції Mystone Quarzite Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x60 M0QA Кварзіт Плетінам Мєретто Мареззі Мйстан Кварзіт з колекції Мйстан Кварзіт Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x60 M0QA Кьуарзіте Платінум Муретто Мараззі Мюстоне Кьуарзіте з колекції Мюстоне Кьуарзіте Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Quarzite |
| Колекція | Mystone Quarzite Marazzi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | M0QA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 30x60 M0QA Quarzite Platinum Muretto Marazzi Mystone Quarzite з колекції Mystone Quarzite Marazzi