

Керамічна плитка Плитка 30x37 Libra 01 M Caviar - Libra - LIB201M з колекції Libra Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x37 Libra 01 M Caviar - Libra - LIB201M найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 37см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone Black 5. |
Плитка 30x37 Libra 01 M Caviar - Libra - LIB201M з колекції Libra Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x37 Лібрєй 01 М Кевіар Лібрєй LIB201M з колекції Лібрєй Еппіані", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x37 Лібра 01 М Кавіар Лібра LIB201M з колекції Лібра Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 37 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Libra |
| Колекція | Libra Appiani |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7,2 мм |
| Пакувальна норма | 1,26м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | LIB201M |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка 30x37 Libra 01 M Caviar - Libra - LIB201M з колекції Libra Appiani