

Керамічна плитка Плитка 30x180 Caramel Rtt - Nuance - PGIN100 з колекції Nuance Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30x180 Caramel Rtt - Nuance - PGIN100 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7503. |
Плитка 30x180 Caramel Rtt - Nuance - PGIN100 з колекції Nuance Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30x180 Кареймел Ртт Н'юенс PGIN100 з колекції Н'юенс Пенарія", на неправильно прочитаном як "Плитка 30x180 Карамел Ртт Нуанце PGIN100 з колекції Нуанце Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 180 см |
| Вага | 30.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Nuance |
| Колекція | Nuance Panaria |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PGIN100 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,50,71) HEX: #b5975b RGB: 181, 151, 91 | RAL Design: 080 60 30 Golden Quartz Ochre (Золота Кварцова Охра)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,46,76) HEX: #c2a469 RGB: 194, 164, 105 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,55,65) HEX: #a6874b RGB: 166, 135, 75 | RAL Design: 085 60 40 Lichen Green (Зелений Лишайник)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 871 871 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 30x180 Caramel Rtt - Nuance - PGIN100 з колекції Nuance Panaria