

Керамічна плитка Плитка 30*60 Cadmiae Copper Luxglass Cadmiae Pamesa з колекції Cadmiae Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30*60 Cadmiae Copper Luxglass Cadmiae Pamesa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8007 Олень коричневий Pantone 7532. |
Плитка 30*60 Cadmiae Copper Luxglass Cadmiae Pamesa з колекції Cadmiae Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30*60 Кедміа Коппар Л'юксглес Кедміа Пеймезєй з колекції Кедміа Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 30*60 Кадміае Коппер Луксгласс Кадміае Памеса з колекції Кадміае Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 22.222 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Колекція | Cadmiae Pamesa |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,57,41) HEX: #694b2d RGB: 105, 75, 45 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(24,71,41) HEX: #693c1e RGB: 105, 60, 30 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 477 477 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


























































4 reviews for Плитка 30*60 Cadmiae Copper Luxglass Cadmiae Pamesa з колекції Cadmiae Pamesa