

Керамічна плитка Плитка 30,5x56 F Nrw Milano&Wall56 Blu - Milano&Wall з колекції Milano&Wall FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 30,5x56 F Nrw Milano&Wall56 Blu - Milano&Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 56см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 549. |
Плитка 30,5x56 F Nrw Milano&Wall56 Blu - Milano&Wall з колекції Milano&Wall FAP може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 30,5x56 Ф Нру Мілейно&ол56 Бла Мілейно&ол з колекції Мілейно&ол Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка 30,5x56 Ф Нрв Мілано&валл56 Блу Мілано&валл з колекції Мілано&валл Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30.5 × 56 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Milano&Wall |
| Колекція | Milano&Wall FAP |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,537 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,537м.кв. (9 шт) |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,38,47) HEX: #4a7878 RGB: 74, 120, 120 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 30,5x56 F Nrw Milano&Wall56 Blu - Milano&Wall з колекції Milano&Wall FAP