Плитка 29.65x59.5 Urbino Linea Ossido 30*60 Opera Urbino з колекції Urbino Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 29.65x59.5 Urbino Linea Ossido 30*60 Opera Urbino з колекції Urbino Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 29.65x59.5 Urbino Linea Ossido 30*60 Opera Urbino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.65см і довжина плитки дорівнює 59.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плитка 29.65x59.5 Urbino Linea Ossido 30*60 Opera Urbino з колекції Urbino Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 29.65x59.5 Ербіно Лінеей Осшідо 30*60 Опарєй Ербіно з колекції Ербіно Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 29.65x59.5 Урбіно Лінеа Оссідо 30*60 Опера Урбіно з колекції Урбіно Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 29.65 × 59.5 см |
| Вага | 18.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Urbino |
| Колекція | Urbino Opera |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.9 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 0.9м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 29.65x59.5 Urbino Linea Ossido 30*60 Opera Urbino з колекції Urbino Opera