Плитка 25x75 Spring Yellow - Spring - CSASPRYE00 з колекції Spring Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка 25x75 Spring Yellow - Spring - CSASPRYE00 з колекції Spring Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x75 Spring Yellow - Spring - CSASPRYE00 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1002 Пісочно-жовтий Pantone 4525. |
Плитка 25x75 Spring Yellow - Spring - CSASPRYE00 з колекції Spring Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x75 Спрінг Йелоуу Спрінг CSASPRYE00 з колекції Спрінг Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x75 Спрінг Юеллов Спрінг CSASPRYE00 з колекції Спрінг Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Spring |
| Колекція | Spring Sant Agostino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,13 |
| Товщина | 9,4 мм |
| Пакувальна норма | 1,13м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSASPRYE00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(43,47,88) HEX: #e0c377 RGB: 224, 195, 119 | RAL Design: 085 80 40 Table Pear Yellow (Жовта Їдальня Груша)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 4525 4525 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 25x75 Spring Yellow - Spring - CSASPRYE00 з колекції Spring Sant Agostino