Плитка 25x120 Rovere Ossidato Nat. Rett - Millelegni Remake - EH2K з колекції Millelegni Remake Emilceramica



Керамічна плитка Плитка 25x120 Rovere Ossidato Nat. Rett - Millelegni Remake - EH2K з колекції Millelegni Remake Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 25x120 Rovere Ossidato Nat. Rett - Millelegni Remake - EH2K найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка 25x120 Rovere Ossidato Nat. Rett - Millelegni Remake - EH2K з колекції Millelegni Remake Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 25x120 Ровар Осшідейто Нет. Ретт Мілелегні Ремейк EH2K з колекції Мілелегні Ремейк Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 25x120 Ровере Оссідато Нат. Ретт Міллелегні Ремаке EH2K з колекції Міллелегні Ремаке Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 120 см |
| Вага | 26.41 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Millelegni Remake |
| Колекція | Millelegni Remake Emilceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,125 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,125м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | EH2K |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка 25x120 Rovere Ossidato Nat. Rett - Millelegni Remake - EH2K з колекції Millelegni Remake Emilceramica