

Керамічна плитка Плитка 23x120 CUZCO HAYA (PRC) /ARG05 S Argenta Cuzco з колекції Cuzco Argenta виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 23x120 CUZCO HAYA (PRC) /ARG05 S Argenta Cuzco найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 5225. |
Плитка 23x120 CUZCO HAYA (PRC) /ARG05 S Argenta Cuzco з колекції Cuzco Argenta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 23x120 К'юзко Хейєй (прк) /ARG05 С Арджентєй К'юзко з колекції К'юзко Арджентєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 23x120 Кузко Хаюа (прс) /ARG05 С Аргента Кузко з колекції Кузко Аргента". Виробник цієї плитки Argenta може бути помилково написаний як Argenta, Argent, Арджентєй, Аргента і навіть як Фкпутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 23 × 120 см |
| Вага | 29.82 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Argenta |
| Серія | Cuzco |
| Колекція | Cuzco Argenta |
| У палеті м.кв. | 62.1 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.38 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.38м.кв.(5шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CUZCO HAYA (PRC) /ARG05 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 23x120 CUZCO HAYA (PRC) /ARG05 S Argenta Cuzco з колекції Cuzco Argenta