

Керамічна плитка Плитка 20x60 A038588 Stay smoke Ape Stay з колекції Stay Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x60 A038588 Stay smoke Ape Stay найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 20x60 A038588 Stay smoke Ape Stay з колекції Stay Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x60 A038588 Стей смок Еп Стей з колекції Стей Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x60 A038588 Стаі смоке Апе Стаі з колекції Стаі Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 21.65 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Stay |
| Колекція | Stay Ape |
| У палеті м.кв. | 69.12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 8.4 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44м.кв.(12шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A038588 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20x60 A038588 Stay smoke Ape Stay з колекції Stay Ape