

Керамічна плитка Плитка 20x50 Splendida Lilla Riv. - Splendida - SPLR з колекції Splendida Brennero виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x50 Splendida Lilla Riv. - Splendida - SPLR найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 20x50 Splendida Lilla Riv. - Splendida - SPLR з колекції Splendida Brennero може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x50 Спленідєй Лілєй Рів. Спленідєй Сплр з колекції Спленідєй Бреннаро", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x50 Сплендіда Лілла Рів. Сплендіда Сплр з колекції Сплендіда Бреннеро". Виробник цієї плитки Brennero може бути помилково написаний як Brennero, Brenner, Бреннаро, Бреннеро і навіть як Икуттукщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 50 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brennero |
| Серія | Splendida |
| Колекція | Splendida Brennero |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,3 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1,3м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | SPLR |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20x50 Splendida Lilla Riv. - Splendida - SPLR з колекції Splendida Brennero