Плитка 20x20 SM 59 Luci Vietrese Giovanni De Maio Cotto di Ogliara з колекції Cotto di Ogliara Giovanni De Maio



Керамічна плитка Плитка 20x20 SM 59 Luci Vietrese Giovanni De Maio Cotto di Ogliara з колекції Cotto di Ogliara Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 SM 59 Luci Vietrese Giovanni De Maio Cotto di Ogliara найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5019 Капрі синій Pantone 647. |
Плитка 20x20 SM 59 Luci Vietrese Giovanni De Maio Cotto di Ogliara з колекції Cotto di Ogliara Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 См 59 Л'юсі Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо Котто ді Огліарєй з колекції Котто ді Огліарєй Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 См 59 Лукі Віетресе Гіованні Де Маіо Котто ді Огліара з колекції Котто ді Огліара Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 31.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Cotto di Ogliara |
| Колекція | Cotto di Ogliara Giovanni De Maio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 16 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(206,78,53) HEX: #1e5987 RGB: 30, 89, 135 | RAL Design: 260 40 30 Copenhagen Blue (Копенгагенський Синій)RAL Classic: 5019 Капрі синійPantone: 647 647 | |
| hsv(206,70,59) HEX: #2d6996 RGB: 45, 105, 150 | RAL Design: 270 40 35 Lapis Lazuli Blue (Синій Лазуріт)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x20 SM 59 Luci Vietrese Giovanni De Maio Cotto di Ogliara з колекції Cotto di Ogliara Giovanni De Maio