

Керамічна плитка Плитка 20x20 Maiori 200 Giallo - Maiori - PF00011381 з колекції Maiori Sintesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Maiori 200 Giallo - Maiori - PF00011381 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 5803. |
Плитка 20x20 Maiori 200 Giallo - Maiori - PF00011381 з колекції Maiori Sintesi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Мейорі 200 Га'яло Мейорі PF00011381 з колекції Мейорі Сінтежі", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Маіорі 200 Гіалло Маіорі PF00011381 з колекції Маіорі Сінтесі". Виробник цієї плитки Sintesi може бути помилково написаний як Sintesi, Sintes, Сінтежі, Сінтесі і навіть як Іштеуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 22.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sintesi |
| Серія | Maiori |
| Колекція | Maiori Sintesi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,36 |
| Товщина | 8,2 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,36м.кв. (34 шт) |
| Штук в упаковці | 34 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PF00011381 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x20 Maiori 200 Giallo - Maiori - PF00011381 з колекції Maiori Sintesi