

Керамічна плитка Плитка 20x20 Havana Blues-Havana-FN0T6MB901 з колекції Havana Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Havana Blues-Havana-FN0T6MB901 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Плитка 20x20 Havana Blues-Havana-FN0T6MB901 з колекції Havana Roca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Хевенєй Блес Хевенєй FN0T6MB901 з колекції Хевенєй Рокєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Хавана Блуес Хавана FN0T6MB901 з колекції Хавана Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19.58 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Havana |
| Колекція | Havana Roca |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,04 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,04м.кв. (26 шт) |
| Штук в упаковці | 26 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | FN0T6MB901 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20x20 Havana Blues-Havana-FN0T6MB901 з колекції Havana Roca