

Керамічна плитка Плитка 20x20 Decoro Stella Alpina N - Agadir - J1V8 з колекції Agadir Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Decoro Stella Alpina N - Agadir - J1V8 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 20x20 Decoro Stella Alpina N - Agadir - J1V8 з колекції Agadir Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Декоро Стелєй Олпінєй Н Егедєр J1V8 з колекції Егедєр Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Декоро Стелла Алпіна Н Агадір J1V8 з колекції Агадір Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 24.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Agadir |
| Колекція | Agadir Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,52 |
| Товщина | 7,2 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,52м.кв. (38 шт) |
| Штук в упаковці | 38 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | J1V8 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,67,53) HEX: #2d5a87 RGB: 45, 90, 135 | RAL Design: 270 40 30 Make-Up Blue (Косметичний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(216,63,47) HEX: #2c4b78 RGB: 44, 75, 120 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,60,59) HEX: #3c6996 RGB: 60, 105, 150 | RAL Design: 280 40 35 Portuguese Blue (Португальський Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 660 660 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(30,50,71) HEX: #b5885b RGB: 181, 136, 91 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 479 479 | |
| hsv(210,55,65) HEX: #4b78a6 RGB: 75, 120, 166 | RAL Design: 270 50 30 Sage Blossom Blue (Синя Квітка Шавлії)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 660 660 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20x20 Decoro Stella Alpina N - Agadir - J1V8 з колекції Agadir Tuscania