

Керамічна плитка Плитка 20x20 Decoro Palazzo Ducale Sogg. G - D_esign Evo - 079D50G з колекції D_esign Evo Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Decoro Palazzo Ducale Sogg. G - D_esign Evo - 079D50G найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 20x20 Decoro Palazzo Ducale Sogg. G - D_esign Evo - 079D50G з колекції D_esign Evo Elios може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Декоро Полеззо Д'юкол Согг. Г Д іжігн Іво 079D50G з колекції Д іжігн Іво Ілєс", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Декоро Палаззо Дукале Согг. Г Д есігн Ево 079D50G з колекції Д есігн Ево Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 25.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Серія | D_esign Evo |
| Колекція | D_esign Evo Elios |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1,2м.кв. (30 шт) |
| Штук в упаковці | 30 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 079D50G |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(220,27,65) HEX: #7988a6 RGB: 121, 136, 166 | RAL Design: 270 60 15 Lilac Blue (Синій Бузок)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7453 7453 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20x20 Decoro Palazzo Ducale Sogg. G - D_esign Evo - 079D50G з колекції D_esign Evo Elios