Плитка 20x20 A1 Cold Gray Natural - Anima з колекції Anima Grandinetti
Grandinetti

Керамічна плитка Плитка 20x20 A1 Cold Gray Natural - Anima з колекції Anima Grandinetti виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 A1 Cold Gray Natural - Anima найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка 20x20 A1 Cold Gray Natural - Anima з колекції Anima Grandinetti може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 A1 Коулд Грей Нетєрел Енімєй з колекції Енімєй Гренінетті", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 A1 Колд Граі Натурал Аніма з колекції Аніма Грандінетті". Виробник цієї плитки Grandinetti може бути помилково написаний як Grandinetti, Grandinett, Гренінетті, Грандінетті і навіть як Пкфтвштуееш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grandinetti |
| Серія | Anima |
| Колекція | Anima Grandinetti |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 13 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x20 A1 Cold Gray Natural - Anima з колекції Anima Grandinetti