

Керамічна плитка Плитка 20x20 27678 Grau Equipe Bauhome з колекції Bauhome Equipe виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 27678 Grau Equipe Bauhome найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 20x20 27678 Grau Equipe Bauhome з колекції Bauhome Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 27678 Гро Іквіп Бохам з колекції Бохам Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 27678 Грау Екьуіпе Баухоме з колекції Баухоме Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 19.35 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Bauhome |
| Колекція | Bauhome Equipe |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Артикул виробника | 27678 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20x20 27678 Grau Equipe Bauhome з колекції Bauhome Equipe