Плитка 20x20 00S200A Sevilla Decoro A Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Плитка 20x20 00S200A Sevilla Decoro A Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 00S200A Sevilla Decoro A Elios Ceramica Sevilla найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 20x20 00S200A Sevilla Decoro A Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 00S200A Севілєй Декоро Ей Ілєс Саремікєй Севілєй з колекції Севілєй Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 00S200A Севілла Декоро А Еліос Кераміка Севілла з колекції Севілла Еліос Кераміка". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Кераміка і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | Sevilla |
| Колекція | Sevilla Elios Ceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.4м.кв.(35шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 00S200A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(24,33,88) HEX: #e0b496 RGB: 224, 180, 150 | RAL Design: 060 80 20 Biscuit Beige (Бежове Печиво)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4745 4745 | |
| hsv(204,63,47) HEX: #2c5a78 RGB: 44, 90, 120 | RAL Design: 250 40 20 Berry Blue (Сині Ягоди)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x20 00S200A Sevilla Decoro A Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica