Плитка 20x20 00I20D4 Memory Ink Elios Ceramica Memory з колекції Memory Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Плитка 20x20 00I20D4 Memory Ink Elios Ceramica Memory з колекції Memory Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 00I20D4 Memory Ink Elios Ceramica Memory найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 20x20 00I20D4 Memory Ink Elios Ceramica Memory з колекції Memory Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 00I20D4 Меморі Інк Ілєс Саремікєй Меморі з колекції Меморі Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 00I20D4 Меморі Інк Еліос Кераміка Меморі з колекції Меморі Еліос Кераміка". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Кераміка і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | Memory |
| Колекція | Memory Elios Ceramica |
| У палеті м.кв. | 84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Пакувальна норма | 1.4м.кв.(35шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 00I20D4 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(195,40,59) HEX: #5a8796 RGB: 90, 135, 150 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(200,27,65) HEX: #7997a6 RGB: 121, 151, 166 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 7454 7454 | |
| hsv(200,25,71) HEX: #88a6b5 RGB: 136, 166, 181 | RAL Design: 240 70 15 Bermuda Blue (Бермудський Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 645 645 | |
| hsv(195,44,53) HEX: #4c7887 RGB: 76, 120, 135 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 646 646 | |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x20 00I20D4 Memory Ink Elios Ceramica Memory з колекції Memory Elios Ceramica