Плитка 20x120 AVIGNON 2015 Cerlat Avignon з колекції Avignon Cerlat
Cerlat

Керамічна плитка Плитка 20x120 AVIGNON 2015 Cerlat Avignon з колекції Avignon Cerlat виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x120 AVIGNON 2015 Cerlat Avignon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Плитка 20x120 AVIGNON 2015 Cerlat Avignon з колекції Avignon Cerlat може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x120 Евайгнон 2015 Сарлет Евайгнон з колекції Евайгнон Сарлет", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x120 Авігнон 2015 Керлат Авігнон з колекції Авігнон Керлат". Виробник цієї плитки Cerlat може бути помилково написаний як Cerlat, Сарлет, Керлат і навіть як Сукдфе, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 22.12 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cerlat |
| Серія | Avignon |
| Колекція | Avignon Cerlat |
| У палеті м.кв. | 46.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10.3 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | III |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 20x120 AVIGNON 2015 Cerlat Avignon з колекції Avignon Cerlat