

Керамічна плитка Плитка 20x120 Arttek Maple-Maple з колекції Maple Venatto виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x120 Arttek Maple-Maple найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка 20x120 Arttek Maple-Maple з колекції Maple Venatto може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x120 Арттек Мепл Мепл з колекції Мепл Венетто", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x120 Арттек Мапле Мапле з колекції Мапле Венатто". Виробник цієї плитки Venatto може бути помилково написаний як Venatto, Venatt, Венетто, Венатто і навіть як Мутфеещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venatto |
| Серія | Maple |
| Колекція | Maple Venatto |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0,96м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 20x120 Arttek Maple-Maple з колекції Maple Venatto