

Керамічна плитка Плитка 20x120 0149705 Stone 14 Ora Italiana Lol з колекції Lol 14 Ora Italiana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x120 0149705 Stone 14 Ora Italiana Lol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7026 Гранітовий сірий Pantone 5405. |
Плитка 20x120 0149705 Stone 14 Ora Italiana Lol з колекції Lol 14 Ora Italiana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x120 0149705 Стан 14 Орєй Ітоліанєй Лол з колекції Лол 14 Орєй Ітоліанєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x120 0149705 Стоне 14 Ора Італіана Лол з колекції Лол 14 Ора Італіана". Виробник цієї плитки 14 Ora Italiana може бути помилково написаний як 14oraitaliana, 14 Ora Italian, 14 Орєй Ітоліанєй, 14 Ора Італіана і навіть як 14 Щкф Шефдшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 14 Ora Italiana |
| Серія | Lol |
| Колекція | Lol 14 Ora Italiana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 149705 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























5 reviews for Плитка 20x120 0149705 Stone 14 Ora Italiana Lol з колекції Lol 14 Ora Italiana